Silesia Drum

Kúpiť v rámci

14

[01.01,06.01,09.04,10.04,01.05,03.05,28.05,08.06,15.08,01.11,11.11,25.12,26.12]

a vaša objednávka bude odoslaná ešte dnes.

Objednajte si tovar ešte dnes a my ho odošleme nasledujúci pracovný deň.

Objednajte si tovar ešte dnes a my ho odošleme nasledujúci pracovný deň.

DW Collectors Maple 14x6,5" snare (Matt Black)

Dostupnosť: Čakáme na doručenie
Jednotková cena: 919,45 € 919.45
quantity x

product unavailable

pridať do zoznamu želaní
Hodnotenie: 0
Dodávateľ: DW
Kód produktu: 802041544
Pin It

Popis

Snare bubon Maple radu DW Collector's Series je synonymom kvality a dokonalosti vo svete bicích. Je to meradlo pre všetky DW malé bubny a je nevyhnutné pre každého bubeníka, ktorý sa snaží o dokonalosť zvuku. Je vyrobený z najlepšieho, ručne vyberaného severoamerického javora a ponúka jedinečné možnosti prispôsobenia vašim preferenciám.

Popis:

  • Výnimočná kvalita materiálov: < /strong>Snare bubon Collector's Series Maple DW je výsledkom starostlivého výberu najlepšieho severoamerického javora. Toto drevo zaručuje vynikajúcu kvalitu zvuku a odolnosť nástroja, vďaka čomu každý malý bubon spĺňa najvyššie štandardy.
  • Pevná konštrukcia:Každý malý bubon má 10 vrstiev tela, ktoré zaisťujú nielen odolnosť, ale aj optimálnu rezonanciu a zvukový atak. 6-vrstvová výstužná obruč a 60-stupňová nosná hrana navyše zaručujú vynikajúcu kvalitu zvuku.
  • Lakovaný interiér:Vnútro malého bubna je lakované, čo nielen dodáva eleganciu, ale zároveň posilňuje tónové spektrum a zvukové telo. Vďaka tomu malý bubon poskytuje plný a expresívny zvuk, ktorý uspokojí aj tých najnáročnejších hudobníkov.
  • Zberateľský stav:Zberateľský bubon Maple DW je skutočným zberateľským pokladom pre každého perkusionistu. Jeho dokonalosť, jedinečný zvuk a schopnosť prispôsobiť sa vašim preferenciám z neho robia drevený malý bubon, ktorý sa oplatí vlastniť.
  • Veľkosť:Snare meria 14" x 6,5", čo je štandard veľkosť ideálna pre rôzne štýly hrania a hudobné žánre. Jeho všestrannosť vám umožní dosiahnuť požadovaný zvuk bez ohľadu na to, či hráte rock, jazz alebo iné hudobné štýly.

Špecifikácia:

  • Dokončiť : Satin Oil Matt Black
  • Materiál : Severoamerický javor
  • 3-vrstvový, vystužený krúžok
  • Hardvér: čierny nikel
  • True Pitch Hoops


Ide o automaticky generovaný preklad. Za prípadné chyby v preklade nenesieme zodpovednosť.

Súvisiace produkty

Hodnotenia výrobkov (0)

All reviews (positive and negative) are displayed. We don't verify that they come from customers who have purchased the product.

Shop is in view mode
Zobraziť plnú verziu stránky
Sklep internetowy Shoper Premium